FAQ

Gdzie odbywają się sesje?

Na sesje umawiam się w moim studio w Zielonej Górze przy ul. Wyczółkowskiego 75 lub w plenerze – w okolicach Zielonej Góry, Świebodzina.

W co się ubrać na sesję?

To oczywiście zależy od rodzaju sesji – przy sesjach portretowych, biznesowych, rodzinnych najlepiej prezentują się ubrania w jednolitych kolorach, bez wielkich napisów, wzorów, postaci z bajek, ponieważ odwraca to uwagę od fotografowanych osób.

Fotografując rodzinę, zawsze proszę, aby w całości ubrań wszystkich członków rodziny przewijały się 3, maksymalnie 4 kolory.

Jak długo będziemy czekać na zdjęcia?

Staram się nie przekraczać 10-15 dni roboczych, ale to zależy od nawału pracy. Studyjne sesje biznesowe to zwykle 3 dni robocze.

Nie lubię, nie potrafię pozować

To tak jak ja. Ale potrafię tak ustawić osobę, która stoi przed moim obiektywem, aby wyglądała jak najlepiej. Udzielam krótkich wskazówek, wystarczy, że ich posłuchasz, a spędzisz u mnie dokładnie tyle czasu ile trzeba, ani chwili dłużej. Kiedy widzę, że świetnie sobie radzisz i dobrze się bawisz – po prostu fotografuję i jestem pełna ekscytacji tym, jakie kadry nam wyjdą.

Moją rolą jest poprowadzić Cię podczas sesji zdjęciowej, szczególnie buduarowej, byś poczuła pewność siebie i kobiecość, podpowiadam jak pozować, by w naturalny sposób podkreślić Twoje atuty. Sesja zdjęciowa to przede wszystkim dobra zabawa, bez stresu związanego z pozowaniem.  

Jak długo trwa sesja?

Sesja biznesowa w studio – ok. pół godziny lub 5 minut:) Sesja portretowa, rodzinna, ciążowa ok. godziny – to oczywiście zależy od tego, ile jest osób, czy się przebierają i ile razy. Sesja buduarowa – ok. 1,5 godziny.

Czy dostanę wszystkie zdjęcia z sesji bez retuszu?

Nie wysyłam tzw. „surowych” zdjęć, czyli bez retuszu.

Czasem jednak – tylko przy sesjach biznesowych, kiedy czas goni i zdjęcia są potrzebne na już – wysyłam nieobrobione zdjęcia do wyboru i obrabiam tylko te wybrane.

Co z publikacją zdjęć?

Decyzja o publikacji zdjęć ZAWSZE należy do Ciebie, a zdjęcia nie będą publikowane bez Twojej zgody.