Opinie klientów


Sesja biznesowa (Krzysztof)

„Pani Anna ma pewnie te rzadką umiejetność otwierania swoich klientów na wyzwania ,ktore mają sprzyjać fotografii oddającej prawdę o nich i ich emocjach.
Kultura osobista ,lekkość bytu i profesjonalizm”.


Sesja biznesowa (Marcin)

„Mila atmosfera i ogólnie dobry klimat. Ja czuje się dobrze w przed obiektywem ale o to tez trzeba zadbać i to właśnie pani Ania robi. To dobre samopoczucie było, co potem znajdowało wierne odzwierciedlenie na zdjęciach. Gorąco polecam. Bdb fachowiec.”


Sesja kobieca (A.)

„Bardzo miła atmosfera, profesjonalne podejście i kreatywne pomysły na zdjęcia!”


Akt, para (O&I)

Mimo, że charakter naszej sesji był dość intymny, nie czuliśmy skrępowania. Naturalne podejście, poczucie humoru i dyskrecja sprawiły, że sesja była baaardzo udana.”


Sesja rodzinna (Ania i Paweł)

„Korzystam już nie pierwszy raz z usług Pani Ani, jak zwykle nie zawiodła, a efekt przewyższył oczekiwania. Polecam wszystkim.”


Świąteczna sesja dla pracowników (Fundacja Pro Novo)

„Dziękujemy za cudowne zdjęcia, ale też klimat, jaki Pani stwarza podczas sesji. Z pewnością wrócimy!”


Sesja ślubna (Magda)

„Gorąco polecam Panią Anię na wesela i sesje plenerowe!
Dzięki jej świetnym zdjęciom będziemy mogli przeżywać weselne chwile za każdym razem zagladając do albumu
+ Nie robi klasycznych,, sztucznych” pozowanych zdjęć, WSZYSTKIE zdjęcia są naturalne, żywe, PROFESJONALNE!!! 😀 i mimo, że jest ich z samego wesela blisko 1500 każde jest zupełnie inne, a oglądanie ich sprawia ogromną przyjemność.
+ przenika między gościmi niezauważalnie.
+ Nie skupia się tylko na najbliższe rodzinie, KAŻDY z gości będzie mógł się odnaleźć na co najmniej kilkunastu zdjęciach, a nie tylko fotografii grupowej.
+ kiepscy z nas modele ale dzięki doświadczeniu Pani Ani, przyjaznej atmosferze i podpowiedziom jak stanąć, gdzie patrzeć, czego unikać – zdjęcia z sesji plenerowej są wyjątkowe
+ świetny kontakt,
+ szybki czas realizacji
+ stała pomoc i doradztwo
+ cena rewelacyjna jak za ilości, a przede wszystkim jakość zdjęć jaką otrzymaliśmy,
Wybierając Panią Anię napewno będziecie zadowoleni!”


Sesja portretowa (Natalia)

„Jeżeli myślicie, że pozowanie jest trudne, stresujące, albo, że jesteście niefotogeniczni? Ona sprawi, że zmienicie zdanie. Sesje są wesołe, pełne dobrej energii i humoru i powiem Wam, że: to widać na zdjęciach 🙂 Polecam! Z całego serca. Natalia Dziadura”